يکشنبه, خرداد 23, 1400

شرکت صنایع نساجی سلماس نسج با تکیه بر تجربیات مؤسسین خود و دانش روز صنعت نساجی در سال 1383 مطالعات خود را در زمینه شناخت بازار صنعت نساجی ایران و جهان ، آغاز نموده و پس از بررسی های انجام شده توسط کارشناسان خود تولید انواع نخهای فیلامنت تابدار و رنگی را در کانون فعالیتهای خود قرار داد.

در سال 1384 این شرکت با رایزنی های انجام شده با کارشناسان داخلی و خارجی و اطلاعات گردآوری شده به مذاکره با شرکتهای اروپایی پرداخته و نهایتاً پس از بررسی های فنی شرکت های RIETER وOBEM را به عنوان طرف قرارداد خود برگزید .

شرکت سلماس نسج در سال 1385 اقدام به واردات و نصب دستگاههای مدل 2006 این شرکت ها نموده که علاوه بر توانایی تولید انواع نخ های تابیده شده با یکنواختی زیاد و پکیج وزنی بالا توانایی دولاکردن و کیبیلینگ انواع نخ های فیلامنت را نیز داراست ، و هم اکنون توانسته با ظرفیت تولید 1250 تن در سال قسمتی از بازارهای داخلی را تحت تأثیر قرار دهد .

این شرکت هم اکنون با برخورداری از آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفی نخ و همچنین تجهیزات کالیبراسیون دستگاههای تولیدی از یک سو و توجه خاص به مواد اولیه وارداتی از سوی دیگر توانسته به رویای دیرین مؤسسین خود دست یافته و تلاش می نماید محصولات خود را در رده برترین های کیفی کشور قرار دهد .

حريم شخصي كاربران  |  شرایط استفاده
کلیه حقوق این پرتال متعلق به سلماس نسج می باشد. | طراحی و پشتیبانی از :